OP ZOEK NAAR JOU!

19/10/2022

Vanuit ons brede scala aan bestaande projecten en projecten in ontwikkeling zijn we op zoek naar talent wat ons team komt versterken. Heb je interesse in onze organisatie en ben jij bijvoorbeeld een organisatorische duizendpoot, ijzersterk in administratief papierwerk, of juist de beste in het opzetten van nieuwe creatieve concepten?

We verwelkomen open sollicitaties en/of staan open voor een vrijblijvende kennismaking.

Mail ons naar info@urbanresort.nl en vertel ons wat over jezelf en wat je zoal hebt gedaan. Vertel ons vooral welke kwaliteiten je mee zou brengen. We kunnen op veel verschillende gebieden ondersteuning in ons team gebruiken en horen dus graag van je!  We maken graag een telefonische afspraak met je, of nodigen je uit voor een kop koffie bij ons op kantoor, als we denken jouw specifieke inzet goed te gebruiken binnen ons team.

Heb je vooraf vragen, dan zijn we ook bereikbaar via 020 6937575, vraag naar Hilde van Wijk of Stefanie Nijenbandring de Boer.