Organisatie Stichting Urban Resort Amsterdam

Wie we zijn

Zafer Yurdakul

zafer@urbanresort.nl Directeur

Bas van de Geyn

bas@urbanresort.nl Hoofd Verhuur&Ontwikkeling

Laurens van Rens

laurens@urbanresort.nl Hoofd Technisch Beheer

Merijn Foet

merijn@urbanresort.nl Hoofd Financiën

Stefanie Nijenbandring de Boer

stefanie@urbanresort.nl Marketing&Communicatie

Marijke Eckhardt

marijke@urbanresort.nl Verhuur&Ontwikkeling

Hilde van Wijk

hilde@urbanresort.nl Verhuur&Juridisch

Maarten de Fockert

maarten@urbanresort.nl Technisch Beheer

Ryan van der Knaap

ryan@urbanresort.nl Verhuur

Jelly van der Ploeg

jelly@urbanresort.nl Receptie

Shai Langen

shai@urbanresort.nl Verhuur

Nicole Steiner

nicole@urbanresort.nl Financiën

Terrus Wassenaar

terrus@urbanresort.nl Technisch Beheer

Karima Maâyad

karima@urbanresort.nl Verhuur

Eva Sierksma

eva@urbanresort.nl Communicatie

Anne Meijer

anne@urbanresort.nl Verhuur

Janthe Buhrs

janthe@urbanresort.nl Verhuur

Rixta van der Molen

rixta@urbanresort.nl Receptie

Ruud Panhuysen

ruud@urbanresort.nl Technisch Beheer

Sun Chang

lyckabuurtkamer@urbanresort.nl Buurtkamer LYCKA

Dorien Admiraal

zaalverhuur@urbanresort.nl Zaalverhuur De Vlugt

Brenda de Blander

brenda@urbanresort.nl Financiën

Akwasi Ofori Asamoah

akwasi@urbanresort.nl Receptie de Vlugt

Bestuur

Duco Stadig

Voorzitter

Marien de Langen

Vice-voorzitter

Jonne Arnoldussen

Penningmeester

Rene Hoogendoorn

Secretaris

Hansje Kalt

Fred Martin

Manolya Ergin

Vacatures

HOOFD FINANCIËN & BACKOFFICE lees hier verder! Solliciteer hier.

SENIOR FINANCIEEL MEDEWERKER Lees hier verder!

STAGIAIR(E) CULTURELE PROGRAMMERING & VERHUUR BROEDPLAATSEN Lees  hier verder!

PRODUCTIE- & FLOORMANAGER (Cultuurhuis de Vlugt) – Stage Lees hier verder!

 

Contact

Urban Resort beheert tientallen panden door heel Amsterdam. Wij zijn niet (altijd) fysiek aanwezig op onze locaties. Wij werken als overkoepelende organisatie vanuit ons hoofdkantoor in Slotervaart.

Hieronder vind je informatie over hoe je het beste contact met ons op kan nemen:

Stichting Urban Resort
Louwesweg 1
1066 EA Amsterdam
T: 020 6937575
E: info@urbanresort.nl
W: www.urbanresort.nl

Algemeen

Wij zijn van maandag t/m donderdag bereikbaar tussen 10:00 – 17:00. Op vrijdag zijn wij beperkt bereikbaar.
T: 020 6937575.
E. info@urbanresort.nl

Alle vragen m.b.t. ons aanbod, onze panden, samenwerkingen, programma’s of iets anders, mail naar info@urbanresort.nl

Huurder

Voor vragen van huurders, neem contact op met de broedplaats coördinator van jouw locatie. Ook contact met ons Technisch Beheer team gaat via de broedplaats coördinator.

Is de broedplaats coördinator op vakantie of niet aanwezig, én je vraag kan niet wachten? Neem dan contact op met onze algemene contact gegevens.

Financiële Administratie

Voor alle vragen m.b.t. onder anderen je facturen, borg of betaalregelingen, mail naar:
E: administratie@urbanresort.nl

Publiciteit & Promotie

Persvragen, wil je als huurder iets communiceren op onze kanalen of heb je een vraag over de website? Mail dan naar:
E: publiciteit@urbanresort.nl

Noodnummer

Is er sprake van een noodgeval, bijvoorbeeld omdat er een dringende lekkage is, inbraak of ongeval? Bel dan naar:
Tijdens kantooruren: Hoofdkantoor Urban Resort, 020-6937575
Calamiteiten buiten kantoortijden: 0412-654 531 (Europac/Urban Resort nooddienst)

Het gaat expliciet om noodsituaties die niet kunnen wachten. Mocht dat wel zo zijn, dan kunnen er kosten in rekening gebracht worden.

Onderhoudsverzoeken kun je via email melden aan: onderhoud@urbanresort.nl