Organisatie Stichting Urban Resort Amsterdam

Wie we zijn

Zafer Yurdakul

zafer@urbanresort.nl Directeur

Bas de Geyn

bas@urbanresort.nl Hoofd Verhuur

Hay Schoolmeesters

hay@urbanresort.nl Hoofd Financiën

Laurens van Rens

laurens@urbanresort.nl Hoofd Technisch Beheer

Stefanie Nijenbandring de Boer

stefanie@urbanresort.nl Verhuur/Marketing&PR

Marijke Eckhardt

marijke@urbanresort.nl Verhuur

Claire van der Mee

claire@urbanresort.nl Zaalverhuur

Hayet de Vries-Benkacem

hayet@urbanresort.nl Administratie

Maarten de Fockert

maarten@urbanresort.nl Technisch Beheer

Hilde van Wijk

hilde@urbanresort.nl Verhuur

Ryan van der Knaap

ryan@urbanresort.nl Verhuur

Jelly van der Ploeg

jelly@urbanresort.nl Receptie

Merijn Foet

merijn@urbanresort.nl Financiën

Shai Langen

shai@urbanresort.nl Verhuur

Caï van Hoboken

cai@urbanresort.nl Technisch Beheer

Nicole Steiner

nicole@urbanresort.nl Administratie

Ramon Gajadhar

ramon@urbanresort.nl Technisch Beheer

Tessa Conijn

tessa@urbanresort.nl Verhuur

Terrus Wassenaar

terrus@urbanresort.nl Technisch Beheer

David van Dommelen

david@urbanresort.nl Technisch Beheer

Karima Maayad

karima@urbanresort.nl Verhuur

Eva Sierksma

Eva@urbanresort.nl Communicatie

Bestuur

Duco Stadig

Voorzitter

Hans Balhuizen

Penningmeester

Hansje Kalt

Johan Andree

Secretaris

Fred Martin

Raad van Toezicht

Eric Nagengast

Voorzitter

Ina Pronk

Renee Hogendoorn

Richard Jan Roks

Vacatures

Momenteel is er één stagevacature.

 

Stagiair(e) Culturele Programmering & Verhuur Broedplaatsen Lees hier meer!