Organisatie Stichting Urban Resort Amsterdam

Wie we zijn

Bas de Geyn

bas@urbanresort.nl Hoofd Verhuur

Caï van Hoboken

cai@urbanresort.nl Technisch Beheer

Claire van der Mee

claire@urbanresort.nl Zaalverhuur

Hilde van Wijk

hilde@urbanresort.nl Verhuur

Hay Schoolmeesters

hay@urbanresort.nl Hoofd Financiën

Jelly van der Ploeg

jelly@urbanresort.nl Receptie

Laurens van Rens

laurens@urbanresort.nl Hoofd Technisch Beheer

Marijke Eckhardt

marijke@urbanresort.nl Verhuur

Maarten de Fockert

maarten@urbanresort.nl Technisch Beheer

Nicole Steiner

nicole@urbanresort.nl Administratie

Ramon Gajadhar

ramon@urbanresort.nl Technisch Beheer

Remko Spittel

remko@urbanresort.nl Technisch Beheer

Stefanie Nijenbandring de Boer

stefanie@urbanresort.nl Verhuur

Terrus Wassenaar

terrus@urbanresort.nl Technisch Beheer

Ran Hoogerwaard

ran@urbanresort.nl Verhuur

David van Dommelen

david@urbanresort.nl Technisch Beheer

Merijn Foet

merijn@urbanresort.nl Financiën

Bestuur

Duco Stadig

Voorzitter

Hans Balhuizen

Penningmeester

Hansje Kalt

Johan Andree

Secretaris

Fred Martin

Raad van Toezicht

Eric Nagengast

Voorzitter

Ina Pronk

Renee Hogendoorn

Richard Jan Roks

Actieve meedenkers

Eric Duivenvoorden

Fred Stammeshaus

Hessel Dokkum

Portretten door Marijke Eckhardt

Vacatures

Momenteel is er één stagevacature.

 

Stagiair(e) Culturele Programmering & Verhuur Broedplaatsen Lees hier meer!