Organisatie Stichting Urban Resort Amsterdam

Wie we zijn

Zafer Yurdakul

zafer@urbanresort.nl Directeur

Bas van de Geyn

bas@urbanresort.nl Hoofd Verhuur&Ontwikkeling

Laurens van Rens

laurens@urbanresort.nl Hoofd Technisch Beheer

Merijn Foet

merijn@urbanresort.nl Hoofd Financiën

Stefanie Nijenbandring de Boer

stefanie@urbanresort.nl Marketing&Communicatie

Marijke Eckhardt

marijke@urbanresort.nl Verhuur&Ontwikkeling

Hilde van Wijk

hilde@urbanresort.nl Verhuur&Juridisch

Maarten de Fockert

maarten@urbanresort.nl Technisch Beheer

Ryan van der Knaap

ryan@urbanresort.nl Verhuur

Jelly van der Ploeg

jelly@urbanresort.nl Receptie

Shai Langen

shai@urbanresort.nl Verhuur

Caï van Hoboken

cai@urbanresort.nl Technisch Beheer

Nicole Steiner

nicole@urbanresort.nl Administratie

Terrus Wassenaar

terrus@urbanresort.nl Technisch Beheer

David van Dommelen

david@urbanresort.nl Technisch Beheer

Karima Maâyad

karima@urbanresort.nl Verhuur

Eva Sierksma

eva@urbanresort.nl Communicatie

Quirina Geijsen

quirina@urbanresort.nl Verhuur

Twan Conijn

twan@urbanresort.nl Technisch Beheer

Anne Meijer

anne@urbanresort.nl Verhuur

Cor Koning

cor@urbanresort.nl Receptie/ Office Manager

Rixta van der Molen

rixta@urbanresort.nl Stagiaire Verhuur

Bestuur

Duco Stadig

Voorzitter

Johan Andree

Secretaris

Jonne Arnoldussen

Penningmeester

Hansje Kalt

Fred Martin

Manolya Ergin

Rene Hoogendoorn

Vacatures

Vacature Marketing & Communicatie Manager Lees hier meer!

Vacature Technisch Beheer Lees hier meer!

Vacature Junior Verhuurcoördinator Lees hier meer!

Stagiair(e) Culturele Programmering & Verhuur Broedplaatsen Lees hier meer!