De Vlugt | Werkruimte VL N.03
Burgemeester de Vlugtlaan 125
1063 BJ Amsterdam
Een werkruimte voor een maatschappelijke instelling of kunstenaar die aansluit bij de ambities van de Vlugt.
De Vlugt is een warm cultureel nest waar wordt gebroed, geproduceerd en geprogrammeerd. Een buurtgerichte broedplaats én cultuurhuis waar je je thuis voelt. En waar met Cinema de Vlugt altijd iets te beleven valt. Lees meer…
De niet-CAWA werkruimte is per direct beschikbaar. De ruimte bevindt zich op de begane grond in een extern gebouw in de gemeenschappelijke tuin van de broedplaats. Je kijkt uit op de gezamenlijke moestuin en deelt de voordeur met o.a. een theatercollectief, kunstschilders en een sociaal-maatschappelijke organisatie die zich inzet voor vrouwen met een niet-westerse migratieachtergrond. In de gang bevinden zich gedeelde sanitaire voorzieningen en een bescheiden keuken.
Kale huur € 271,97
BTW 21% € 79,78
——————————————–
Totaal € 459,70
* Onder servicekosten vallen oa. internet en GWL. We verwachten een stijging van de servicekosten in 2025.
PROFIEL
Voor deze ruimte zijn we op zoek naar ondernemers binnen de culturele of maatschappelijke sector. Verder is het mooi meegenomen als je ook aan de volgende criteria voldoet:
– Je houdt je bezig met maatschappelijk relevante thema’s
– Je hebt een sterke verbinding met de directe omgeving van de broedplaats
– Je hebt een breed professioneel netwerk binnen de regio Amsterdam
De ruimte is niet geschikt als geluid- of opnamestudio voor muzikanten. Beroepen zoals kapper, nagelstylist, schoonheidsspecialist, tattooeëerder, komen niet in aanmerking voor deze werkruimte. Ook beroepen welke gezondheidsdiensten aanbieden (coaching, personal training, holistische praktijken etc.) komen niet in aanmerking voor deze ruimte.
INTERESSE?
Aanmelden voor een bezichtiging doe je via onderstaande knop. Schrijf een korte motivatie over wie je bent, wat je doet en hoe je de ruimte zou willen gebruiken. Als je een ruimte samen wilt huren, geef dit ook aan in het formulier. Op basis van deze informatie nodigen wij kandidaten uit. Je kan alleen bezichtigen na ontvangst van een uitnodiging. Een overzicht van het hele proces vind je hier.
BEZICHTIGINGSMOMENT
Een bezichtiging is alleen mogelijk op basis van persoonlijke uitnodiging. De bezichtigingen worden op korte termijn ingepland.
LOCATIE
Adres en eventuele routebeschrijving vind je hier.
VRAGEN
Heb je na bovenstaande informatie nog een ruimte- of broedplaatsspecifieke vraag? Stuur dan een mailtje naar verhuur@urbanresort.nl. We helpen je graag verder.
AANMELDEN BEZICHTIGING