Verhuur

Broedplaats huurder
Huurders kunnen met al hun vragen terecht bij de  broedplaats coördinator van hun specifieke locatie.

Let op! Is de broedplaats coördinator op vakantie of niet aanwezig, én kan je vraag echt niet wachten? Neem dan contact met ons op via de algemene contact gegevens. Vragen die kunnen wachten worden mogelijk niet direct beantwoord en worden doorgestuurd naar de broedplaats coördinator van jouw locatie.

Ruimte zoekers
Wil je een werkruimte huren in een van onze broedplaatsen? We zetten maandelijks nieuwe vrijkomende ruimtes op onze aanbod pagina. We werken zonder wachtlijst. We selecteren per advertentie een huurder die past bij de locatie en de ruimte. We benaderen regelmatig kandidaten die zich hebben ingeschreven via ons aanmeldformulier op de aanbodpagina.

Wij bieden in een aantal projecten ook woonruimtes aan in woongroep-vorm. Deze ruimte is zeer beperkt, Vrijkomende woonruimtes worden daarnaast vrijwel niet op de aanbod pagina geplaatst aangezien de bewoners van de woongroepen zelf hun selectie maken en naar medebewoners zoeken.

Op de aanbodpagina vind je verder informatie over zaalverhuur en oproepen van onze huurders die een mede-gebruiker zoeken.

Wil je onze incidentele nieuwsbrief ontvangen met ons ruimte aanbod? Vul dan HIER ons inschrijfformulier in.
Maandelijks versturen wij ook een nieuwsbrief Nieuws uit de broedplaatsen. Daarin lees je meer over onze huurders, culturele publieks activiteiten, vrijkomende ruimtes en nieuwe projecten. Meld je HIER aan.

Culturele programmering
We bieden in een aantal van onze locaties ruimte voor culturele programmering en andere publieksactiviteiten. Lees daarover meer via Ontwikkeling & Samenwerkingen.

 

CONTACTGEGEVENS

W: www.urbanresort.nl/aanbod-broedplaatsen
E: verhuur@urbanresort.nl
T: 020 6937575

Broedplaats coördinatoren
Rixta van der Molen E: rixta@urbanresort.nl
Anne Meijer E: anne@urbanresort.nl
Ryan van de Knaap E: ryan@urbanresort.nl
Karima Maâyad E: karima@urbanresort.nl
Shai Langen E: shai@urbanresort.nl

Zaalverhuur De Vlugt
W: www.devlugt.amsterdam
E: zaalverhuur@urbanresort.nl 
T: 020 468 10 32

Zaalverhuur LYCKA Buurtkamer
W: www.lycka.amsterdam
E: lyckabuurtkamer@urbanresort.nl 

 

Jantje Fleischhut (c) Jimena Gabriella Gauna